De nieuwbouw nadert de voltooiing. De eerste oplevering is gepland op 30 mei.

De rubbertegels voor het dak en de veiligheidsnetten komen naar verwachting volgende week (20).

Het verplaatsen van de luchtcompressor vindt in dezelfde week plaats. Er zal tot aan de oplevering even geen lucht zijn om de schoenen af te spuiten.

Na de oplevering beschikken we over een nieuwe afspuitplek met water en lucht en brede roosters, direct bij het bruggetje.

De nieuwe lockers voor in de buggyloods komen op 21 mei en zijn dezelfde dag geplaatst. De toewijzing van de lockers is in handen van Frans Parker Verboom.

Er is zonder extra kosten geen bestemming gevonden voor de oude afslag. Deze wordt een week voor de oplevering gedemonteerd en afgevoerd. Herstel van de grasmat doen we zelf.


 

In de laatste week van mei zijn we met Verbakel en Flash volop bezig de voorbereidingen te treffen voor de komst van Trackman Range.

Volgens plan komt men het systeem installeren en testen in de week van 10-15 juni a.s.

Dan vindt ook instructie plaats aan een groepje leden dat gaat assisteren in het gebruik van het systeem.

Tussen de bedrijven door kan de driving range vanaf maandag 3 juni worden gebruikt mits er geen werkzaamheden zijn. De feestelijke opening is gezet op vrijdag 28 juni.

Eric Hofstede, bouwheer Stichting Golf Ockenburgh

7 mei 2024

 

Klik hier voor meer foto's en films van de bouw