De Golfweek 2017 is prima verlopen. Het was een stralende week met geanimeerde wedstrijden. Enkele deelnemers aan de evenementen is gevraagd hun impressie te geven van een wedstrijd. Dat heeft een mooie collectie verhalen opgeleverd. Op deze pagina zijn deze verslagen van de Golfweek 2017 bij elkaar gebracht. Het totaal biedt een goed beeld van deze geweldige golfweek.
Complimenten
In de verhalen over de Golfweek worden steevast complimenten uitgedeeld aan de personen die het succes van de golfweek hebben bepaald.
Ed Lakwijk heeft dit jaar de Golfweek prima georganiseerd. Naast het afwisselende wedstrijdprogramma heeft hij gezorgd voor een mooie omlijsting en natuurlijk voor de "buitenbar" bij hole 8. Daar stonden steeds enkele niet-spelende leden klaar om iedereen te voorzien van een hapje en een drankje. Zijn legertje helpers hebben gedurende de hele week de nodige hand- en spandiensten verricht. Bedankt Ed!
Brasserie Golf Ockenburgh heeft tijdens de golfweek heerlijke lunches en buffetten verzorgd voor de deelnemers aan de wedstrijden. Voor en na de wedstrijden werden de drankjes aan de lopende band geserveerd op het terras. Bedankt Fred en Sebas!
Golfweek: Openingswedstrijd
Log in om deze pagina te bekijken.Lees verder ...Golfweek: Touwwedstrijd
Log in om deze pagina te bekijken.Lees verder ...Golfweek: Marshals en Caddiemasters
Log in om deze pagina te bekijken.Lees verder ...Golfweek: Vriendinnendag
Dinsdag 4 juli 2017 ’s Ochtends om 9.30 uur verzamelen. Prima tijd, niet te vroeg. Het belooft een stralende dag te worden met stralende golfdames! De jaarlijkse vriendinnendag staat op het punt van beginnen. Eerst een kopje koffie met een … VervolgdLees verder ...Golfweek: Greyhounds
Log in om deze pagina te bekijken.Lees verder ...Golfweek: Vossenjacht
Log in om deze pagina te bekijken.Lees verder ...Golfweek: Sponsormiddag
Donderdagmiddag 6 juli de traditionele sponsormiddag in de golfweek. De sponsoren van Golf Ockenburgh kwamen weer in groten getale opdagen met hun relaties, zodat er maar liefst 36 deelnemers waren voor de Greensome wedstrijd. Gezien het warme weer kreeg iedereen … VervolgdLees verder ...Ockenburgh Open – resultaten 2017
De derde editie van de Ockenburgh Open is gespeeld op zaterdag 8 juli en zondag 9 juli. Van beide wedstrijden vindt u hier de resultaten. Zaterdag 8 juli 2017 Zaterdag was het de dag voor de hoge handicappers (> 20). … VervolgdLees verder ...