Wat hebben we gisteren weer een fantastisch weer gehad. Iedereen is na de wedstrijd droog binnengekomen, op een klein spettertje na op de laatste hole.
Dat was wel wat anders toen wij gisteravond naar huis reden.
Het was noodweer; en Ellen moest daar doorheen op de fiets. Een kanjer hoor! Maar naar eigen zeggen heeft ze een héél goed regenpak!
Wij feliciteren de winnaars van gisteren nogmaals. Het is niet zo dat alle flights met dit mooie weer de sterren van de hemel hebben gespeeld. Ook mijn partner en ik hebben het niet waar kunnen maken. Maar ja er kunnen maar 3 teams winnen en je moet maar denken: meedoen is belangrijker dan winnen en niet meedoen met zulk lekker weer is veel erger. Volgend jaar weer een kans.
De winnaars (foto rechts) zaten elkaar wel heel dicht op de hielen:
- Maarten ter Laak & Ilonka Stempels - 71 slagen
- Kees Verbeek & Andre Verkaart - 72 slagen
- Marius van der Haven & Hans van Gelderen - 73 slagen
Voorzitter Anneke Malherbe bedankt (een deel) van de wedstrijdcommissie
Het seizoen van de grote wedstrijden zit er voor de wedstrijdcommissie nu op. Er resten ons de komende maanden nog een drietal 9-holes gezelligheidswedstrijden:
- 10 december de 2-stokkenwedstrijd; daarvoor neemt iedere deelnemer een genderneutraal cadeautje mee van ca. € 10,-.
De inschrijving is geopend. De wedstrijdcommissie zorgt voor een heerlijke versnapering bij hole 8. Zie ook de website. - 7 januari: de januari/Nieuwjaarswedstrijd
- 11 februari: de februari wedstrijd
Voor de laatste twee wedstrijden volgt nadere informatie later. Let te allen tijde op de website, de nieuwsbrief en de affiches.
Namens de wedstrijdcommissie allen hartelijk dank voor uw deelname dit jaar. Ook de leden die niet aan de slot wedstrijd hebben deelgenomen.
Met vriendelijke groet,
Rona Koene
Zoals gebruikelijk werden na de slotwedstrijd ook de prijzen voor de andere wedstrijden van het seizoen aan de winnaars overhandigd. Hieronder een aantal van hen met de welverdiende trofeeën. Klik hier voor meer foto's.
Matchplaykampioenen
Christine van Donselaar (2), Dorien van Rinsum (1) en Hanneke van den Heuvel (3)
Strokeplaykampioenen (hoge hcp)
Leo Smit (2), Mathieu Hoebrigs (1) en Peter Verseveldt (3)
Strokeplaykampioenen (lage hcp)
Margot Verkaart (3), Christine van Donselaar (1) en Rona Koene (2)
Matchplaykampioenen
Ralph Kieslich (3), Damy van Wilgen (2) en Maarten ter Laak (1)
Strokeplaykampioenen (hoge hcp)
Annemarie Destree (1) Ellen de Jong (2) Floor Hermans (3)
Strokeplaykampioenen (lage hcp)
Kees Mol (3) Ralph Kieslich (2) en Maarten ter Laak (1)
Winnares Presidents' Cup en trofee, Rona Koene