Donderdag 5 juni jl. werden wij met 20 deelnemers weer gastvrij ontvangen bij de Golfclub Kagerzoom in Warmond, zoals wij dat gewend zijn.

GOLFWEEK - Alvorens van dit eerste “uitje” in dit jaar verslag te doen, willen wij eerst de aandacht vestigen op de komende wedstrijden in de Golfweek van onze club. Deze begint maandag 23 juni a.s. en duurt t/m zondag 29 juni. In die periode zijn er genoeg wedstrijden die voor veel golfers aantrekkelijk kunnen zijn en je bent er nog eens uit tijdens de NATO-top in Den Haag. Kijk op de website!

Onze donderdag in Warmond verliep weer “gesmeerd”, met een hartelijke ontvangst door de medewerkers van Kagerzoom. Er lag zelfs een klein presentje op ons te wachten in de vorm van een mapje tee’s met potlood. Ondanks de dreigende luchten bleef het weer ons goed gezind, al moesten wij wel een paar buitjes trotseren. Het dreigende onweer bleef gelukkig uit.

Met zeven flights konden wij de baan in voor onze Stableford-wedstrijd en genieten van vergezichten die je op onze baan niet hebt. Zo is het molentje aan het einde van hole 6 altijd een oer-Hollands plaatje.

Na afloop een gezellige “nazit” in het restaurant, waar een aparte hoek voor ons was gereserveerd. Hier hebben wij ook de groepsfoto laten maken voor de Nieuwsbrief van Golf Ockenburgh. Na de prijsuitreiking konden wij het volgende “uitje” bekend maken dat op donderdag 24 juli is gepland naar de Rijswijkse Golfclub. Hiervoor zal de inschrijving begin juli worden geopend. Alle 83 leden van onze Golfmaatjes Appgroep krijgen daarover bericht.

Commissie Golfmaatjes

Carla Swinkels & Bert Bruning

De uitslagen waren:

Dames:

  1. Floor Hermans (17 pt)
  2. Melissa Frieser en Anneke Kooper (13 pt)
  3. Gerrie Bouw (12 pt)

Heren:

  1. Ben Sinnige (17 pt)
  2. Johan Kooper (16 pt)
  3. Yvo de Boer (14 pt)